تبلیغات
معماری کده - دانش آموزان دبستان مهر وماه کرانی هفته کتاب را گرامی داشتند

دانش آموزان دبستان مهر وماه کرانی هفته کتاب را گرامی داشتند

جمعه 28 آبان 1395 03:33 ب.ظ

 

دانش آموزان دبستان مهر وماه کرانی هفته کتاب را گرامی داشتند

 • دانش آموزان دبستان مهر وماه کرانی هفته کتاب را گرامی داشتند
  img_5657

  دانش آموزان پیش دبستانی و دبستان مهر و ماه کرانی امروز(۲۵ آبان) هفته کتاب و کتابخوانی را درسالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی مرکز اوز گرامی داشتند.

  فتحیه فتحی مدیر این آموزشگاه هدف از برگزاری این مراسم را ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی دانست. وی با ذکر یاد ازاستاد ادبیات ایران و مادر کودک ایرانی «توران میرهادی» برخی از خدمات وی به ویژه تلاش برای انتشار فرهنگ نامه کودکان و نوجوانان را یاد آور شد و افزود: ۱۵ جلد از این فرهنگ نامه به چاپ رسیده و جلد شانزدهم به زودی به چاپ می رسد.

  img_5692

  مجری مراسم فاطمه فتحی از دانش آموزان اموزشگاه بود و سایربرنامه های این مراسم که همگی توسط دانش آموزان آموزشگاه اجرا گردید شامل: قرائت قرآن، اجرای سرود جمهوری اسلامی، مناجات، گلستان خوانی ، دکلمه و اجرای ۳ نمایش توسط دانش آموزان کلاس های مختلف بود. نمایشگاهی از کاردستی و کتاب های قرائت شده توسط دانش آموزان نیز در خارج از سالن برپاشده بود.

  img_5710

  دراین مراسم علاوه بر اولیای دانش آموزان و اعضای انجمن آموزشگاه، رئیس و اعضای هیئت امنای دانشگاه آزاد، اعضای نشریات پیام اوز و عصر اوز، کتابداران کتابخانه های عمومی اندیشه، صفیه خضری و بانو و کودک و نوجوان عصر اوز حضور داشتند.

  گزارش تصویری مراسم از نگاه دوربین جعفر کمالی:

  img_5670

  img_5681

  img_5674

  img_5689

  img_5670

  img_5712

  img_5671

  img_5664


برچسب ها: دانش ، آموزان ، دبستان ، مهر ، وماه ، کرانی ، هفته ،