تبلیغات
معماری کده - تمدید مهلت ثبت‌نام در چهاردهمین جشنواره «یاد یار مهربان»

تمدید مهلت ثبت‌نام در چهاردهمین جشنواره «یاد یار مهربان»

یکشنبه 30 آبان 1395 02:01 ق.ظ

 

تمدید مهلت ثبت‌نام در چهاردهمین جشنواره «یاد یار مهربان»

 • تمدید مهلت ثبت‌نام در چهاردهمین جشنواره «یاد یار مهربان»

  تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲

  دبیر جشنواره یاد یار مهربان از افزایش استقبال دانش‌آموزان از چهاردهمین دوره جشنواره، در هفته کتاب خبر داد و اعلام کرد: به همین علت ثبت‌نام در جشنواره «یاد یار مهربان» تا پایان هفته اول آذرماه تمدید شد.

  به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) محسن جلالی‌فراهانی، دبیر جشنواره «یاد یار مهربان» با اشاره به تعطیلی چهارشنبه مدارس تهران، اظهار کرد: علاوه بر این تعطیلی پیش‌بینی نشده، از درخواست‌های مکرر دبیران و دانش‌آموزان برای تمدید، مشخص شد برخی مدارس ثبت‌نام دانش‌آموزان را در مدرسه انجام می‌دهند و فرصت‌های محدود مابین کلاس‌ها پاسخگوی ثبت‌نام همه دانش‌آموزان نیست و به همین دلیل زمان جشنواره تمدید می‌شود.

  وی افزود: همچنین بخشی از دانش‌آموزانی که در سایت ثبت‌نام کرده‌اند هنوز سبد خرید خود را تکمیل نکرده و خواهان زمان بیشتری بودند که توصیه می‌شود این عزیزان هم از فرصت باقیمانده برای تکمیل سفارش خود استفاده کنند.  

  فراهانی گفت: همه دانش‌آموزان متوسطه اول شهر تهران می‌توانند تا تاریخ پنجم آذر ۹۵ با مراجعه به وب‌سایت جشنواره به نشانی www.yym.ir و تنها با داشتن کد ملی خود ثبت‌نام و از امکان دریافت 20 هزار تومان کتاب رایگان استفاده کنند.

  چهاردهمین جشنواره مطالعه محور «یاد یار مهربان» از هشتم آبان ۹۵ کار خود را آغاز کرده است.


برچسب ها: تمدید ، مهلت ، ثبت‌نام ، در ، چهاردهمین ، جشنواره ، «یاد ،