تبلیغات
معماری کده - اهداف شوم دشمن با پیاده روی اربعین مسلمانان و شیعیان خنثی شد

اهداف شوم دشمن با پیاده روی اربعین مسلمانان و شیعیان خنثی شد

جمعه 5 آذر 1395 09:59 ب.ظ

 

جهان بین - اهداف شوم دشمن با پیاده روی اربعین مسلمانان و شیعیان خنثی شد

 • جهان بین - اهداف شوم دشمن با پیاده روی اربعین مسلمانان و شیعیان خنثی شد
   به گزارش جهانبین نیوز به نقل از اساتید برتر؛ حجت السلام و المسلمین سید ابوالحسن فاطمی امام جمعه موقت شهرکرد در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار کرد: مستکبران با این اقدام زهر خود را به مسلمانان و به ویژه شیعیان ریختند و عده ای را به شهادت رساندند.

  وی با اشاره به دشمنی ها و بی ادبی های وهابیت، سلفی ها، داعشی ها و تنگ نظران نسبت به اسلام افزودفاطمی تصریح کرد: مسئولان نظام اسلامی ایران برای برگزاری باشکوه و پرشور پیاده روی اربعین حسینی تلاش های زیادی را انجام دادند تا این مراسم به نحو مطلوب انجام شد.

  وی یادآور شد: حضور در مراسم اربعین حسینی و پیمودن مسیر زیارت امام حسین (ع) با پای پیاده از ویژگی های مومنان و شیعیان است.

  امام جمعه موقت شهرکرد همچنین با اشاره به فعالیت نظام جمهوری اسلامی بر مبنای دین اسلام اظهار کرد: تمامی حرکت ها و اقدام های ضورت گرفته در نظام ما آبروی اسلام است.

  فاطمی توصیه کرد: مسئولان نظام اسلامی باید برای جلوگیری از ضربه دشمنان به اسلام و نظام مراقبت ها را افزایش دهند.

  وی تاکید کرد: مستکبران جهان بدانند با اقدامات تروریستی و کمک گروهک های تکفیری داعش نمی توانند به اهداف شوم خود برسند

  وی همچنین رحلت پیامبر خاتم را یک مصیبت بزرگ عنوان کرد و یادآور شد: با شهادت ایشان نعمت وحی هم تمام شد و آنچه باقی‌مانده از این مصیبت عظما گنجینه او یعنی عترت و اهل بیت و قرآن است و باید همیشه به این گنجینه‌ها تمسک جست تا هرگز گمراه نشویم و باید عترت و قرآن را در کنار هم داشته باشیم.

  فاطمی افزود: ما با دو گنج بیکران روبرو هستیم آنچنان ارزشمند که اگر لیاقت و سعادتش را داشته باشیم و خالصانه به آنها توسل کنیم و به دستورات عمل کنیم از تفکر و تخیل ما بالاتر هستند.


برچسب ها: اهداف ، شوم ، دشمن ، با ، پیاده ، روی ، اربعین ،