تبلیغات
معماری کده - دفاع سرمربی آلمانی لیورپول از کاپیتان مست

دفاع سرمربی آلمانی لیورپول از کاپیتان مست

جمعه 28 آبان 1395 03:47 ب.ظ

 

هفت صبح | دفاع سرمربی آلمانی لیورپول از کاپیتان مست

  • هفت صبح | دفاع سرمربی آلمانی لیورپول از کاپیتان مست

    سرمربی آلمانی تیم فوتبال لیورپول در دفاع از کاپیتان منچستریونایتد تأکید کرد حرکت غیرحرفه‌ای او در قیاس با بی‌انضباطی بازیکنان قدیمی دنیای فوتبال ناچیز بوده است.

    انتشار عکسی از وین رونی روی جلد نشریه سان که او را در حالتی غیرعادی به دلیل مصرف مشروبات الکلی در پیراهن تیم ملی انگلیس نشان می‌داد، سروصدای زیادی در فوتبال جزیره به راه انداخته و او را شرمنده هوادارانش کرده است. او شب گذشته توسط یکی از سخنگویان خود بابت حرکتی که سه روز قبل از بازی دوستانه ملی انگلیس برابر اسپانیا در ورزشگاه ومبلی انجام داد، مراتب تأسف خود را اعلام کرد. با این حال هنوز هم حمله رسانه‌ها به کاپیتان شیاطین سرخ به پایان نرسیده است و نام رو‌نی در صدر اخبار جنجالی فوتبال جزیره دیده می‌شود، موضوعی که ناراحتی یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول را به همراه داشته است.

    کلوپ در دفاع از رونی ۳۱ ساله گفت: رونی به خاطر کاری که انجام داده، عذرخواهی کرده است، این‌طور نیست؟ من واقعاً احساس بازیکنان را درک می‌کنم. او هم مانند هر انسان دیگر ممکن است اشتباه کند. با این حال به نظر من نسل فعلی بازیکنان، حرفه‌ای‌ترین نسل از بازیکنان فوتبال هستند که ما تا کنون دیده‌ام. در گذشته ما شاهد مواردی بدتر از این‌ها بوده‌ایم. پیش از این بازیکنان مانند شیاطین مشروبات الکلی مصرف و دیوانه‌وار دخانیات استعمال می‌کردند.

    کلوپ افزود: من مطمئنم کاری که رونی انجام داده این‌قدرها هم بزرگ نبوده است. این زندگی است که ما (فوتبالیست‌ها) داریم. رفتار‌ها و حرکات ما زیر ذره‌بین است. با این حال من فکر نمی‌کنم که تا یکی دو هفته آینده، دیگر کسی یادش باشد که رونی چه کاری انجام داده است.


برچسب ها: دفاع ، سرمربی ، آلمانی ، لیورپول ، از ، کاپیتان ، مست ،