تبلیغات
معماری کده - عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو ۲۰۱۷

عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو ۲۰۱۷

جمعه 8 بهمن 1395 09:31 ب.ظ

 

عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو 2017

 • عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو 2017

  عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو ۲۰۱۷

  همینک در سایت خبری و تفریحی توما عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو ۲۰۱۷ رو مشاهده می کنید.

  hana stage 2017 4 عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو 2017

  به گزارش مجله آنلاین توما هانا در مرحله اول استیج سری دوم موفق شد رای اقای اذر و حامد نیک پی را بدست آورد ولی خودش خوانندگی و همکاری با حامد نیک پی را انتخاب کرد و در گروه او برای مقام های بالاتر با دیگر خوانندگان رقابت میکند.

  hana stage 2017 9 عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو 2017

  وی در مرحله گروهی هم موفق شد رای استاد خود را بدست اورد و به جز ۳ نفر تیم اصلی گروه اقای نیک پی اضافه شود و هانا به جز ۱۲ نفر شرکت کننده پایانی استیج ۲۰۱۷ که برای کسب مقام اولی و رای مردم رقابت میکند راه یافته است.

  hana stage 2017 8 عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو 2017

  مربی هانا در این سری از برنامه استیج حامد نیک پى است و با توجه به سبک کاری ایشان، امیدوار است بتواند کارهای در خور توجهى در زمینه موسیقى کردى و فضاى موسیقى فولکلور ارائه دهد.

  hana stage 2017 7 عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو 2017

  هانا نامداری، ۳۷ ساله، در شهر تهران از پدر و مادرى کرد، زاده شده است. تحصیلات تا دبیرستان را در شهر سنندج، به اتمام رساند و براى ادامه تحصیل در رشته ادبیات فرانسه به دانشگاه تهران رفت.

  hana stage 2017 6 عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو 2017

  فعالیت هنرى او در زمینه تئاتر به شکل جدى در هجده سالگى زمانى آغاز شد که برای اجراى یک نمایش عروسکى بر روى صحنه رفت. در پی آن و در کمتر از یکسال موفق به دریافت دیپلم افتخار بازیگرى شد.

  hana stage 2017 5 عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو 2017

  حین تحصیل در تهران به فعالیت در زمینه بازیگرى و کارگردانی تئاتر، همچنین مجرى گرى و دوبلورى تلویزیون پرداخته و در نهایت اولین فیلم کوتاه خود را در سال ٢٠٠٧ ساخت که موفق به دریافت جایزه در دو فستیوال در شهرهای لندن و منچستر انگلستان شد.

  hana stage 2017 10 عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو 2017

  یکى از هیجان انگیز ترین اتفاقات زندگی او، مجرى گری در برنامه کودک شبکه کردستان در سن نه سالگى بود که او را با هیجانات و جذابیت هاى دنیاى هنر آشنا کرد. بعد از آن به شعر و آواز خواندن و اجرای نمایش کودکان پرداخت.

  hana stage 2017 11 عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو 2017

  از سال ٢٠٠٧، به صورت رسمی وارد صدا و سیماى کردستان شد و در آنجا به عنوان مجرى، بازیگر، کارگردان و تهیه کننده فعالیت نمود. پس از آن، در سال ٢٠١٠ تصمیم به ادامه تحصیل در رشته سینما گرفت و کشور ایتالیا را به عنوان مقصد انتخاب نمود.

  hana stage 2017 1 عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو 2017

  در سال ٢٠١٣ با شرکت در برنامه آکادمى گوگوش استعداد خود در زمینه خوانندگى را محک زده و در این مسابقه موفق به گرفتن کارت طلایى شد و همچنین در سال ۲۰۱۵ در برنامهٔ X Factor ایتالیا موفق به گذراندن مرحله اول شد. اینها باعث شد که او به خوانندگى بطور جدى تر فکر کرده و در همین راستا در برنامهٔ استیج شرکت کند.

  hana stage 2017 2 عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو 2017

  hana stage 2017 3 عکس و بیوگرافی هانا استیج منوتو 2017


برچسب ها: عکس ، و ، بیوگرافی ، هانا ، استیج ، منوتو ، ۲۰۱۷ ،