تبلیغات
معماری کده - تداوم بمباران‌های مرگبار روس‌ها در سوریه

تداوم بمباران‌های مرگبار روس‌ها در سوریه

جمعه 28 آبان 1395 05:28 ب.ظ

 

بهار نیوز - تداوم بمباران‌های مرگبار روس‌ها در سوریه

 • بهار نیوز - تداوم بمباران‌های مرگبار روس‌ها در سوریه

  جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۴

  تداوم بمباران‌های مرگبار روس‌ها در سوریه

  کد مطلب : 120554

  گروه بین‌الملل: حملات زمینی، توپخانه‎ای و هوایی از جمله پرتاب بمب‌های بشکه‌ای توسط هواپیماهای جنگنده روسیه و هلی‎کوپترها سوری به شدت طی سه روز گذشته علیه ساکنان شرق حلب افزایش یافته است.

  بی بی سی گزارش داد که در سومین روز از سرگیری حملات، گزارش ها حاکی از مشاهده پرتاب یک موشک کروز روسی به سمت حلب است! روز گذشته ماموران امداد و نجات اعلام کردند که حدود ۱۰۰ نفر در جریان عملیات حمله در داخل و اطراف حلب کشته شده‎اند. در جریان حملات روز پیش یک بیمارستان کودکان، یک بانک خون و تعدادی آمبولانس هدف گلوله قرار گرفتند که در جریان آن ۲۱ نفر شامل ۵ کودک کشته شدند.

  این در حالیست كه وزیر خارجه روسیه در اظهاراتی مبهم مدعی شد كه هواپیماهای روسیه برای جلوگیری از فرار داعش از موصل به سوریه در حال انجام حملات هوایی در حمص و ادلب هستند!!  سرگئی لاوروف،  پس از دیدار با جان کری، در لیما پرو در جریان نشست اپک گفت: نیروی هوایی روسیه و سوریه در ادلب و حمص دست به حملات هوایی علیه داعش زده‌اند تا از فرار این تروریست‌ها از موصل به سوریه جلوگیری کنند!! اظهارات لاوروف در حالی است كه حمص و ادلب در مركز سوریه قرار دارند و هیچ مرز مشتركی با عراق ندارند و داعش نیز در این شهرها نفوذ ندارد و ادلب و برحی از مناطق حمص در دست ارتش آزاد سوریه و دیگر مخالفان مسلح می‌باشد.
برچسب ها: تداوم ، بمباران‌های ، مرگبار ، روس‌ها ، در ، سوریه ،